Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » SEGÍTSÉG?! SÜRGŐS?! Több lent

SEGÍTSÉG?! SÜRGŐS?! Több lent

Figyelt kérdés

Holnap jön át haverom.

Xboxozni fogunk (xbox360 slim)

De nem működik a cod mw2 multiplayer mód (a játék eredeti)

Mi miatt lehet ez?

Rámegyek a system linkre de nincs ott egy szerver se

Hogyan lehet egyáltalán multiplayerezni?

A válaszokat előre köszönöm!



2015. aug. 9. 18:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Hát akkor marad a special ops:D

Köszi mindenkinek a válaszokat!

2015. aug. 9. 21:25
 12/16 A kérdező kommentje:

Egy utolsó kérdés

Ez minden játékkal így működik?

2015. aug. 9. 21:31
 13/16 anonim ***** válasza:

eltaláltad. de cseréld le ps3 ra ott nincs ilyen "rablás"

rgh-nál pedig lehet , hogy még játszanak system link-en , de én már nem reménykednék benne.

2015. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ps3-on nincs rablás csak sorba kapcsolják le a szervereket.

Nem tudom miért probléma a Gold tagság egész évre kell megvenni nem 1-3 hónapra és akkor kb napi 30Ft-ba fáj hogy játszhass marha nagy rablás nem????

2015. aug. 13. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
pontosan, kijön belőle 2 csontig száraz kifli. ez csak kifogás, a ps3 szerverei egyébként sem a stabilitásukról voltak híresek.
2015. aug. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15. Nem is értem az embereket a 20.000Ft-ot nem sajnálják hogy modd-olják a gépet, ami közel 2 éves Gold tagságnak felel meg nem beszélve a hozzájáró havi 2db játékot (az 24 db játék akárhogy is nézem)+ a kiváló multis élményt kukázzák ezáltal nem is beszélve arról hogy hogy bármit menézhet az ember a youtube-on vagy ugyanúgy böngészhet, chat-elhet mint egy PC-vel cserébe napi (bocs hogy téged idézlek) "2db csont száraz kifli" áráért.:)))
2015. aug. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!