Tabletes kérdés! Nagyon sürgős! Van segítség?

Figyelt kérdés
Van egy tabletem. Egy jó ideig nem léptem bele, és elfelejtettem a feloldómintát. Rákattintottam az "elfelejtettem a mintát" gombra, és itt beírtam a gmailomat, de nem fogadja el a jelszavamat, és még meg is változtattuk, de nem megy. És most mit lehet csinálni??

2013. nov. 7. 21:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mert net kapcsolat kell hozzá.... hard reset a megoldás minden törlődik róla! más megoldás nincs
2013. nov. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi :D
2013. nov. 7. 21:06
 3/16 A kérdező kommentje:
És ha már megnyomtuk a Hard Reset-et, akkor várni kell?
2013. nov. 7. 21:07
 4/16 anonim ***** válasza:
Visszaáll a tablet a gyári állapotára
2013. nov. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ok :) Az a jó, hogy olyanok vannak csak rajta, amik nem lényegesek
2013. nov. 7. 21:10
 6/16 A kérdező kommentje:
am, hogy kell a Hard Resetet megnyomni???? (tudom, picit idióta kérdés)
2013. nov. 7. 21:16
 7/16 anonim ***** válasza:
minden készüléken máshogy... googlezd ki
2013. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

:D

Factory resetnek hívják... A hard reset az az, amikor benyomod a reset gombot a PC-n, tableten pedig a kikapcsoló gomb hosszan nyomása. Ettől hard, ha parancsba adod ki, pl. pc-n egy újraindítást kérsz, androidon reboot-ot adsz terminálból vagy egy reboot applikáción keresztül, az a soft reset. Ez pedig a factory reset, azaz gyári állapot visszaállítása.

Ha még egyszer meglátom itt ezt, perelek!!!


Kérdező... érdekes, hogy azt mondod, hogy "már megnyomtuk a hard resetet" utána meg megkérdezed, miként is kell csinálni. Ne szégyellj kérdezni, ez pont az az oldal, ahol kérdezni szoktak.

Próbáld kikapcsolt állapotban lenyomni egyszerre a bekapcsoló gombot és a hangerő fel gombot, majd tartsd addig, míg be nem kapcsol a tablet, utána elengedheted. Ha nem tudod, hogy a hangerő gombok közül melyik a fel, akkor próbáld meg egyszer az egyikkel, utána a másikkal. Elvileg némi várakozás után a recovery menü fogad, amiben nem működik az érintés, szal navigálni a hangerő gombokkal tudsz felfelé ill. lefelé. "Menj" a factory reset menüpontra, majd nyomd meg röviden a bekapcsoló gombot, utána még kér megerősítést, erősítsd meg (szintén bekapcsoló gombbal) majd a folyamatot várd meg míg végbemegy, a tablet elvileg kikapcsolt állapotba kerül. Kapcsold be, s kész is van.

2013. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
de okos itt valaki..
2013. nov. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
egyet értek :D nekem kell hozzá egy kis idő, mire felfogom a szakkifejezéseket :D
2013. nov. 16. 14:20
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!