Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Segítség kellene GAMER laptop-pc?

Segítség kellene GAMER laptop-pc?

Figyelt kérdés
Lényeg, gamer pc vagy laptop vásarlas elött allok. A keret és a cél is megvan csak gépet nem találtam konkrétot. A keretem 150-190k lenne. Olyan gép kéne ami a mostani csúcs jatékokon sem vérzik el magas grafon. GTA5, Witcher3, Mortal X, Shadow of Mordor. legyetek oly jók s ajánljatok valamit 😀. Köszi

2015. aug. 6. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:

magas grafon esélytelen, h elfussanak ezek a játékok. Lenovo ideapad g50-70 talán a te árkategóriádba van, amit ajánlani tudok de legalább egy Y szériás kellene abból is 250 az, h ne max grafon, de kompromisszumokkal élvezhető legyen a játék.

én gépem 1 éves, 220ért vettem és mc X fatalytiknél belaggol és a gta5 low grafon, de nekem Asus van, azóta rájöttem, h egy lenovo jobban megérte vna

2015. aug. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gamer laptop ennyiért kilőve. Marad a PC.
2015. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pc sem kizárt... Sőt talán jobb is lenne. Esetleg pontos példát tudsz?
2015. aug. 7. 00:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!