Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Led tv otthonra, LG 32LB550B...

Led tv otthonra, LG 32LB550B (67 ezer) vagy Samsung UE32H5000AWXXH (89 ezer)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Új tv vásárlásán gondolkodom, kinéztem magamnak ezt a 2 típust, de nem tudom melyiket válasszam.

Leginkább az olcsóbb LG felé hajlok, mivel nem fogok külön HD csatornákra előfizetni. Többnyire esténként szoktam lefekvés előtt tv-t nézni valamint pendrive-ról szeretnék gyakrabban filmeket, sorozatokat nézni. Szóval ilyen felhasználásra kéne a tv. Mi a véleményetek, megéri a több mint 20 e ft-al drágább Samsung-ot választani, vagy ezen célokra elegendő az olcsóbb LG is ?



2015. júl. 3. 15:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem áll módomban a szekrényt kihajítani :) ez miatt. Ennyire befolyásolná a képminőséget ? :-/ a 2,5-3m-t arra írtam, hogy én kb annyiról nézném, de min 2 m. Szóval a 720p-s filmek, amiket néznék nem lenne jelentős különbség a látványban... Hát nem tudom. Szomszédnak van egy 55 cm-es ledje, lehet elkérem egy próba kedvéért. Már a magasság miatt. Nem tudom mit csináljak :-/ Ezért vagyok kissé tanácstalan és nem állok úgy anyagilag, hogy ha nem jön be, akkor veszek másikat, vagy hasonló...
2015. júl. 3. 18:52
 12/12 Osynho ***** válasza:
Az 55cm-es több, mint valószínű, hogy TN panelos, így felesleges az összehasonlítás. :)
2015. júl. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!