Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet a TV adást bekötni?

Hogyan lehet a TV adást bekötni?

Figyelt kérdés
Van egy sony bravia tévém és jelenleg ugy nézünk tévét h a parabola antennából vagy nemtudom miből van ez a fehér vezeték, gondolom ebben jön az adás, ez bele van dugva egy beltéri egységbe, és egy scart kábellel van összekötve a tévével. Ez a megoldás egy ilyen modern tévénél nem valami jó... a fehér kábelt emin jön az adás azt bdeugtam a tévébe és elinditottam az automatikus digitális csatornkeresést de nem talált semmi a tv. Mit tegyek, hogyan lehet ezt megoldani???

2015. jún. 27. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Azért nem talál semmit, mert a beltéri egység az a műholdvevő egység (pontosabban a jelfeldolgozó). Miért nem jó a scart? Ha nem felel meg a képminőség, akkor a szolgáltatótól kell kérni olyan beltérit, amin HDMI csatlakozó van.

Vagy van olyan TV, amibe bele lehet tenni a szolgáltatótól kapott kártyát, de nem tudom, a tied olyan e, és azt sem, hogy ahhoz kell e a szolgáltató segítsége.

2015. jún. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm! egyébként van tévében minden, olyan kártya hely is.
2015. jún. 27. 22:22
 3/12 A kérdező kommentje:
és egyébként a scart kábel azért nem jó mert egy full hd tvnek ez nagyon gyenge képminődéget ad.
2015. jún. 27. 22:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg kártyával hangolni. Egy próbát megér. Aztán ha nem jó, akkor vissza kell tenni a beltéribe aztán annyi :D
2015. jún. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem is az van :/ Itt bámulom a FHD sony TV-t és SD képminőség van rajta, mert a T-home még nem hozott úgy beltérit...
2015. jún. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
a beltériben van egy kártya, ez olyan mint személyi vagy diákigazolvány, méretre, és a tv-n van egy ilyen bemenet de a kártya kicinek tűnik bele, mintha valamilyen vastagabb kellene bele, vagy csak én látom rosszul? egyébként beletettem de mondom nem nagyon stimmelt a dolog de nem működött.
2015. jún. 27. 23:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Milyen szolgáltatónál vagy?
2015. jún. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
t-home nál vagyunk
2015. jún. 28. 14:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak azzal a beltérivel lehet a T adását nézni, amit ők adnak, mivel párosítva van a a kártya az általuk adott set top boxal, igényelnek kell egy hdmi csatlakozóval rendelkező beltérit
2015. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm, és nagyon drága egy ilyen új beltéri? továbbá mennyivel lesz jobb a hdmi mint a scart kábeles?
2015. jún. 28. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!