Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van 2 db 18650-es akkumulátor...

Gabcoma kérdése:

Van 2 db 18650-es akkumulátor 4,4 A áramerősségű, és egy gombbal szeretném kapcsolni, már próbáltam irf510, irfz44n, irl3205 mosfettel bekötni és nem megy. Esetleg valami ötlet hogy milyen tpusú fet lenne jó?

Figyelt kérdés
Most egy régi rádióból kioperált fet van benne és elég sok helyet foglal+ az egyik lába le van törve és a forrasztás nem tudja jól fogni. A fetet ha kapcsolom le adja a feszültséget, csak ha ráteszek egy fogyasztót leterheli vagy nem adja le a szükséges áramerősséget, nem tudom. Segítsetek!
2015. jún. 20. 21:52
 1/1 anonim válasza:
Mit szeretnél meghajtani ezzel az akkumulátorral? Vagy mit szeretnél rajta kapcsolni? nem igazán értem a kérdést. Gyakori kapcsolást igényel? csak olyan esetben érdemes FET-el kötni valahova. Ha meg 4,4 A-t akarsz valamire rákapcsolgatni, ajánlanám a GTO tirisztort. Ritka az olyan teljesítmény FET ami elbírna ekkora áramot.
2015. nov. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!