Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Meddig lesznek Xbox 360 multin?

Meddig lesznek Xbox 360 multin?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom csak 2016-ig gyártanak rá játékokat de 2016ba az online szerverek is lefognak állni a régi konzolokon?

2015. jún. 26. 10:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert szeretnék PS3-ról váltani XBOX-ra a live szolgáltatás miatt de nem tudom hogy még érdemes 360-at venni vagy várok még 1hónapot és akkor lesz pénzem a ONE-ra nem tudok dönteni.
2015. jún. 26. 10:46
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért akarsz PS3-ról Xbox 360-ra váltani? Teljesen ugyanolyan a 2, csak az Xboxon van Titanfall, Gears of War meg Halo, ennyi. A Live is teljesen ugyan olyan mint a ps3-on, csak fizetős.
2015. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A psn gyakran kidobál a szerverekről sokan mondják aki multizni akar az inkább xboxot vegyen mert a live sokkal jobb és több szerver van rajta.
2015. jún. 26. 11:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ott inkább a neteddel van a baj, engem havi egyszer ha kidob a PSN multizás közben. Valszeg az Xboxon is dobálna akkor.
2015. jún. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a netemmel semmi baj nincs.
2015. jún. 26. 11:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát pedig valami lehet, nem dobál le véletlenszerűen embereket csak úgy. Most is GTA 5-özök már egy hete napi több órában, és nem dobott le egyszer sem, nem is laggolok soha.
2015. jún. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Havi egyszeri kidobolásás is sok., aki multizni akar az nem ilyeneket akar számolni szerintem, hogy hetente vagy hvonta hányszor dobja ki a rendszer. ÉN 2 évig Xbox live tag voltam és egyszer sem dobott ki, még kábelre se volt kötve, csak wi-fi kapcsolattal.

Az még egyenlőre nem tudni, hogy meddig lesz Live, de ha gold tagságot veszel, havonta kapsz 2 ingyen játékot, melyetz örökké megtarthatsz.

2015. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pont hogy a GTA V online-al játszok a legtöbbet és amikor össze szeretnék hozni egy Heist-et vagy egy normális Free Aim tdm-et kidob.A másik probléma meg ez hogy PS3-on mindenki olyan nagyba van hogy az auto aim-ot használja a játékokban és a free aim szerverek kivannak halva úgy halottam Xbox-on még ez se gond mert sokan használnak free aim-ot.Amúgy jó a PS3 meg is fogom tartani mert van rá egy csomó játékom amik inkább sp játékok Xbox-ra multis játékokat venném.
2015. jún. 27. 11:56
 9/9 anonim válasza:
engem soha nem dobot ki a jatekbol!
2015. nov. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!