Xbox One-hoz a Live Gold tagság mikre szolgál, milyen előnyeim lesznek, ha befizetek rá?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy multizni tudok majd az adott játékaimmal,de van még rajta kivűl más is?

2015. jan. 13. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Elsődleges a multi, aztán havonta kapsz 2 ingyen játékot (azért nem AAA kategoria altalaba) meg ha jol tudom az alkalmazasokhoz, illetve internethez is kell..nagyjából ennyi.. De nézd meg az xbox.com/hu oldalt és ott kattints a live gold előfizetésre és mindent leír. Én ennyiről tudok így fejből.
2015. jan. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja meg még annyi, hogy szerintem ne neten vedd ott 15 ezer egy játékbolta 12 ezer körül van...szerintem az a 3 ezer forint is számít (ez az éves ár)
2015. jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!