Reflexhez melyik végfokot vennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ezek a végfokok közül melyik a legjobb?

Castone-ről mindenki lebeszél mmert hogy csúnya hangja van és újonnan szeretnék véget venni, de 90 ezerért nem csúnya hangú végfokot szeretnék venni.

ezekre gondoltam:

[link]

[link]

[link]

mkdiscotechnika nal elég gagyi cuccok vannak ugyhogy nemtudom onnan vásároljak-e viszont 3 év garit adnak a t.amp ta 600 ra. nemtudok dönteni melyiket vegyem nemakarok szart venni ennyiért. tudom hogy a reflex sem egy nagy márka de amikor megvettem castone végfokkal hajtották meghalgattam nemvoltrossz de az itthoni öreg kenwwod stereo erősítőmmel szebb hangja volt. alto ról tudom hogy jó márka de reflexel jó lenne? Akinek van tapasztalata kérem segítsen mert vásárlás előtt állok. Kösszönöm előre is.



2015. jún. 21. 22:10
 1/2 Gábor t ***** válasza:

Szia. ezeket nem ismerem, de a castone-rol én is le beszélnélek. Anno ki próbáltunk , egy reflexel , egy castone, és egy hasonló teljesítményű ruszki erősítőt ,.... az ég és föld nem megfelelő kifejezés. A castone-nak nem volt dinamikája.

Szerintem forumozz sokat kérdezgess, ameikről a leg kevesebb panasz van az lesz a nyerő.

Én az alto-t venném , abban van a leg nagyobb tartalék a leírások alapján .

2015. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

értem köszönöm.

úgyfest t.amp ta 600 lesz.

2015. jún. 23. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!