Lg tv vélemények?

Figyelt kérdés

Egy 42"-os LG tévét szeretnék venni Full HD-s.

Mik a tapasztalatok az lg tévékről?


2015. jún. 15. 21:28
 1/2 Badattitude ***** válasza:
Az LG tv-vel nem fogsz mellé nyúlni. A képalkotásra nem térek ki, mert a Te szemednek kell, hogy megfeleljen, noha, nem állítom, hogy csalódni fogsz benne. Abszolute felhasználó barát. Baráti, ismerősi körben jópár új tv-t beállítottam. Az LG-kkel gyorsan végeztem, és nem kellett tecnikai gyorstalpalót tartanom hozzájuk. Nincsenek kompatibilititási problémái. ( Ez a SMART verzióknál vehető észre a legjobban. Azonnal reagálnak a hálózatra, periférikus eszközökre ) Nagyon jó ár/érték arányú tv-ket gyárt az LG. Na, és látványra sem csúnyák, sőt. De ez ízlés dolga. Jó pár cuccom LG márkájú, és nem csalódtam bennük, mint ahogyan sokan mások sem. Ha most lecserélném valamelyik tv-met, akkor LG-t vennék, vagy Sharpot. Utóbbit csak akkor, ha nem lennék oly zsugori annyi pénzt kiadni egy TV-ért..:D Én bátorítalak az LG-re.
2015. jún. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben azért kérdeztem mert voltam boltba körülnézni és nagyon szép képet ad:)!
2015. jún. 16. 08:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!