Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Pioneer fülhallgatókról mik a...

Pioneer fülhallgatókról mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Media markt-ban, 7000 Ft körüliek főleg.
2015. jún. 7. 12:41
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Nem tudtam, hogy ilyen drága (kaptam), de amúgy szerintem megéri, ha vigyázol rá.

Én nagyon szeretem, jól szól. Mást nem nagyon tudokírni :DD

Amúgy nekem az nem tetszik, hogy lekopik egy idő után a felirat róla. De ez gondolom általános probléma minden használati eszköznél. Szóval mas baja nincs :)

2015. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, pont arra voltam kíváncsi, hogy a hangzása milyen. Van azért olcsóbb is, de 5 ezer alatt nem láttam még.
2015. jún. 8. 07:00
 3/3 anonim válasza:
Nekem pár éve volt egy, az csak olyan "ehh" kategória volt. Szólni szólt, de nem volt egy nagy durranás és pár hónap alatt tönkrement. Így jó pár évig letettem a Pioneerről, majd idén vettem egy újat. Ez már teljesen korrekt, jól szól és a mai napig bírja. Persze igen, az olcsóbb kategóriából származtak. A régi asszem négy vagy ötezer volt, a mostani meg hétezer. Az utóbbi azért jobb is. :) Plusz a Pioneer japán cég, megbízható.
2022. dec. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!