Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Június 31-től át kell kódolni...

Június 31-től át kell kódolni a tévéket (csatornákat)? Nem találok róla információt, valaki segítene?

Figyelt kérdés
A MindigTV oldalán mondták be a tévében, de apukám nem tudta leírni, próbáltam keresni, de igazából azt sem tudom milyen szavakkal keressek rá. Nem kábeltévénk van, nem fizetünk havidíjat, hanem az a 6-7 csatornás "alap" dolog (MindigTV-vel).

2015. jún. 13. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A műholdas átállást reklámozzák mostanában, ez a mindig tv nézőit nem érinti.


[link]

2015. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"Június 31-től" - Ez tetszik, ez szuper jó! Nem is tudtam hogy a június is 31 napos! Kódolni mit kell kódolni? Maximum újra hangolni kell a televíziót. A Mindig TV szabadon vehető csatornái fognak bővülni 2015. júliusában az M4 HD csatornával. Ehhez nem kell semmit kódolni, mert kódolatlan és ingyenes lesz az M4 HD. Maximum csak újra hangolni, vagy frissiteni kell a Tévéden a csatorna listát.
2015. jún. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!