Milyen olcsóbb tabletet érdemes venni?

Figyelt kérdés

Kaptam tavaly karácsonyra egy Myaudio tabletet 15-ről volt 12 ezerre leakciózva. Tetszett is, elvoltam vele, de szilveszterre már elromlott, 3 hét szervíz, aztán megint rossz volt fél nap utána. Majd eltelt 5 hónap és a képernyőn egy sávban nem érzékelt semmit. Legyen elég annyi, hogy ilyet többet soha. Rengeteg ismerőstől hallottam hogy befürödtek vele. Páromnak Ipadje van 10"-os azt hiszem, szóval a nagyobb. Hát egy álom az biztos, minden elindul rajta, bármit letölthetsz nincs az hogy nem indul el. De én ennyi pénzt nem adnék érte, őszinte leszek csak játszok rajta szóval...

Az lenne a kérdés milyen olcsóbb van ami jó. Pár hónapja látom az ASUS, Lenovo tableteket 25-35 között. 7"-es lehet nem feltétlen kell nagy, telóhoz képest már az is nagy. De hallottam már oylat is, hogy valaki pont úgy befürdött a 30 ezres tablettel is mint én a 12essel, persze mindenből lehet kifogni egy rosszat pont de...


2015. máj. 13. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:

A nevesebb gyártók, drágább gépei persze jobbak, de a minőségre más dolgok vonatkoznak. Itt is lehet rosszabb és stabilabb készülékek egy szérián belül is.

Biztos hallottál már a simson átokról, ott is olyan volt. Volt akinek 30 évig elment pöpecül, volt akinek a vásárlástól számítva soha sem volt jó, akármit csináltál vele.

De mindenképpen a drágább tabok jobbak.

2015. máj. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A drágább tabok jobbak, olcsó húsnak híg a leve, tartja a mondás..

Én szeméyszerint vettem 32 ezerért egy windows 8-as tabletet az extreme digitalban(nem fizetett hírdetés).

Mivel tudjuk, hogy a Microsoft csak egy bizonyos minőségű, hardverekkel ellátott tabletekhez ad licenset, emiatt ott kisebb a meghibásodási metszet, mint az androidos taboknál.


Hibátlan eszköz, csak ajánlani tudom. PM-ben tudok linket küldeni, ha érdekel esetleg!


További szép napot!

Ryo

2015. máj. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Windows-os tabletet/telefont sose próbáltam. Azokon ha jól tudom 8-as windows van már, gépen sok ismerősöm panaszkodott rá, de arra hogy játsszak max emailt olvassak gondolom más azért, mint egy gép, ahol mindent csinálsz. Mindenképpen megnézném a linket ha küldesz és megfontolom, köszi
2015. máj. 14. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!