Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudtok jó fül/fejhallgatót...

Tudtok jó fül/fejhallgatót számítógéphez, mobilhoz max 15k forintért?

Figyelt kérdés
Hamarosan lediplomázok masteren, és gondoltam szeretném meglepni magam valami ajándékkal ennek örömére. :) Sajnos még nem nagyon álltam egyenesbe pénzügyileg, ezért a keret szűkös. A szempontjaim: első körben mindenképp a jó hangminőség (nyilván ár-érték arányban jó), második körben az, hogy időt álló legyen.
2015. ápr. 3. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg valami speciális igény? Pl. hogy agybadugós legyen vagy hagyományos (bár igazán jó minőségből csak agybadugós létezik), milyen fajta zenét hallgatsz, mikrofonos legyen-e, stb?


Olcsón Xiaomi Piston 2.0-át ajánlom, külföldről 5000 körül kijön, itthon 7-8000 (ha egyáltalán kapható), jól szól, minőségi, szép, stb.


Drágábban természetesen még jobbak vannak, de a nem olyan vájtfülűeknek már szerintem ez is elég lehet.


Legjobbak közé tartozik még a Soundmagic E10, VSonic VSD3S, Klipsch S4i, SteelSeries Flux In-Ear, Etymotic Research ETY-Kids, VSonic GR02 Bass Edition, stb.


Ezek a legjobbak, de itthon szerintem elég kevés helyen kaphatóak.

2015. ápr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :) Ha agybadugós jobb, akkor amellett voksolok.


Alapvetően mindenevő vagyok. Metál dominál, de epikus zene, opera részletek, egy-két Bach/Mozart/stb. darab. Fontos az erős basszus, de az is, hogy a középső/magas hangok is szépen elváljanak.


Ha mikrofonos, akkor nem sértődök meg, de alapvetően nem cél.

2015. ápr. 4. 02:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!