Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol lehet projektort takarítta...

Hol lehet projektort takaríttatni?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem egy használt Liesegang dv 390-es projit de eléggé piszkosak az optikák ugyan is előző tulaj úgy használta hogy nem volt benne a légszűrő. De amit tudtam (tápegységet a vezérlő paneleket meg a ventilátorokat) szépen kitakargattam. Az optikákhoz nem mertem hozzá nyúlni de nagyon ráférne a takarítás. Ezt bármelyik szervizben kitakarítják vagy van kimondottam ilyen területekre specializálódott cég? Kb mennyibe kerül egy ilyen takarítás?

2015. márc. 14. 10:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Üdv! Kb 3-4 ezerre saccolnam. Mivel ezeknek a szet es az osszerakasi ideje azert nem 2 perc. Ha nem csapod ossze. Es azert az elektromos dolgokkal ovatossan kel banni. Ha szegeden laksz en kitakaritom akar. 2500 Ftert. Egyebkent nincs hozza kulon ceg. Szervizek csinaljak. Bar nem igen vallalnak ilyen munkakat ahol valalnak is az 3000-5000 ft kozott legalabb mivel a munkast illetve a munkaidot ki kell fizetni.
2015. márc. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!