Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kis mini hifi 2x25w kimenő...

Kis mini hifi 2x25w kimenő teljesítményű erősítőjével hogy fog szólni 100 w-os (wharfedale diamond-3) hangfal?

Figyelt kérdés
Nem a hangerő a szempont, hanem a szép hangzás. Ha kevés, akkor hogy tudom növelni az erősítő teljesítményét? Vagy az körülményes? Kösz a segítséget!

2015. márc. 13. 18:03
 1/5 anonim válasza:
100%
a hangerővel nem lesz gond ,mert a wharfedale kis hangfalak nem hajthatóak annyira,hanem a minőséggel mivel a mini hifi átlag felhasználású eszköz ,a wharfedale hangfalak pedig szép tiszta hangot tudnak nyújtani,a hifi átalakítása drágább lenne ,mint venni egy hozzá illő erősítőt,mivel végfok előfok csere is szükséges lenne ,ami kb 15-20eFt és az akkor sem lesz olyan mint egy gyári erősítő ami kb 15eFt és az egészen más
2015. márc. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kb erre gondoltam én is, csak a munkahelyen kevés a hely egy normál méretű erősítőnek, ezért tudakozódtam. Ha nem szol majd elég szépen, akkor azért csak betuszkolok majd valahogy egy normál erőlködőt. Köszi!
2015. márc. 13. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:

25 watt bőven megszólaltatja azt a Wharfit, nem kell aggódni. Egy jó minőségű 2*25 wattos erősítővel átlagos szobában nagyon szépen elmuzsikál!

Különben nem olyan nagy különbség hangerőben a 25 watt és 100 watt, korántsem négyszerese, hanem +6dB különbség.

2015. márc. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szuper, kösz a szaktanácsokat. A héten már ki is tudom próbálni, izgatottan várom:))

Üdv!

2015. márc. 17. 08:40
 5/5 A kérdező kommentje:

Szuperül szól!!! Kis irodában max a negyed hangerő is bőven elég a 25W-os erősítőn is.

Köszi, Üdv!

2015. márc. 28. 18:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!