Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A ps vitára lehet játékot...

Martasjerg kérdése:

A ps vitára lehet játékot rakni ingyen? Vagy azt is csippeltetni kell?

Figyelt kérdés

2015. márc. 10. 21:41
 1/5 anonim válasza:

PS vitát jelenleg nem lehet hagyományos értelemben "csippeltetni" vagy "feltörni" annyit tudnak jelenleg elérni hogy a homebrew alkalmazások keretein belül a ps1 es játékok elindulnak, de nem minden firmwaren van ez; plusz: Kell hozzá egy általad vásárolt Exploit játék.


De ez macerás és jelenleg nincsen semmilyen permanens megoldás, figyeld ezt az oldalt: [link]


itt írják ha van valami előrelépés, már a főoldalon. Vannak ingyenjátékok de azok vagy online kapcsolattal mennek, vagy ez a "vegyél pénzért még életet hogy játszhas" típusú játékok szóval sz@rt sem adnak ingyen...

2015. márc. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A PS1- et úgy értettem hogy PSP 1 es játékokat lehet futtatni
2015. márc. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oké köszi segítettél sokat!!!!!!
2015. márc. 11. 18:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Nemrég a run sackboy run nevű játékot tettem a vitára ingyen, a többit nem tudom hogyan kell ingyen.


(esetleg elkéred valaki más bankkártyaadatait, akkor neked ingyen lesz, csak vigyázz ne a saját neved add meg, és csak nyílvános hotspoton haszáld a vitád mert jönnek a zsaruk : )

2015. ápr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen a sackboy ingyenes. De mikrotranzakciós mind minden sz@r manapság. Szóval nem nevezném ingyen játéknak, mert kb annyit ér hogy jó neked elvagy vele, de ha haladni akarsz a játékkal akkor fizess. ilyan a PSN en kb 6-8 van, Android play pedig csak ettől roskadozik, hányingerem van ettől az új trendtől, hogy minden micro tranzakciós. Ez egy baromság. Én elvből nem szedek le ilyet, mert nem fogom támogatni őket (adott céget) egy százaléknyira se, vagy leszedek egy tört moddolt verziót az adott cuccból. Ennyi. PS Vitán még ezt sem lehet, szóval az én fogalmaim szerint NINCSEN rá ingyenes játék csak demók és fejőgép játékok. Köszöntem.
2015. ápr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!