Milyen fejhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, fejhallgató vétel előtt állok, max 50-60 körül költenék rá! Ami fontos, hogy szép designja legyen, nagyon kényelmes legyen, (eddig egy monster diesel vektr-t néztem, olyasmi minőség et keresek). Ezen kívül nagyon zárja ki a külvilágot! Mediában találtam egy fejhallgatót, amit ha felvettem, szinte idegesítő csönd volt benne, valami olyasmit keresek... Monsterben ami nem tetszett hogy kicsit átengedte a hangokat, és a dB lehetett volna több. Neki volt 102, és ahogy magamat ismerem, egy jó 110+ kellene. Ezen kívűl a hz is tökéletes legyen, tehát 10hz-27mhz-ig mind.. Létezik egyáltalán ilyen model? Vagy ez már 120+ os kategória? :S nagyon válogatós vagyok ilyen téren. Earpodsom van, azt ha a fülemhez szorítom a tenyeremmel, tökéletes.. Ezt keresném :S

2015. márc. 6. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A frekvenciával kapcsolatosan írom: az emberi hallás kb. 16-20 000 Hz közötti tartományba tehető. tehát ezeken a határokon túl értelmetlen kutakodni, mert úgysem hallanád azokat a hangokat. 10Hz-es hangkiadáshoz azért nagy membrán kell. Nem tudom, mit tud abból kiadni egy 6-7 cm-es magas frekvenciára is képes membrán.
2015. márc. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"tehát 10hz-27mhz-ig mind" - sugározni is akarsz vele? a 27 MHz az már rádiófrekvencia! vagy vezeték nélkülire gondoltál? Ott a hangátvitel minőségéhez kevés a 27 MHz.
2015. márc. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mogyoroali válasza:

AKG, Jbl, Sannheiser.

Hangos nem torzít jó a minősége és a hz-ke sincs baj.

2015. jún. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!