Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Minden budapesti IStyle-ban...

Minden budapesti IStyle-ban lehet vásárolni Beats temréket?

Figyelt kérdés

2015. márc. 3. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ja.
2015. márc. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miert tennel magaddal olyat, hogy Beats termeket veszel? Az egy dolog hogy az iPhone tul van arazva, de az legalabb egy jo telefon (nekem is az van). De ez a Beats draga is, csunya is es szar is.
2015. márc. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A Beats egy f*s. nekem egy zenész ajánlott fülhallgatót, ami tökéletes


[link]

2015. márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, de inkább maradok az aranyos kicsi AKG K-44-mnél sokkal olcsóbb és profibb stúdió technika. Valamint a füledet sem nyomod szét az atom tuci tuci-val. Ha életed későbbi részében is szeretnél még izgalams dolgokat hallgatni akkor inkább egy profi stúdió fülest vegyél lehet fele vagy negyed áron hozzá tudsz jutni. Én a fülesemet 8900 HUF-ért vettem és csodaszép hangja van! Egyébként igen lehet vásárolni!
2015. márc. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!