Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék véleményt kérni ti...

Szeretnék véleményt kérni ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Gépet szeretnék vásárolni és a radium oldalon találtam egy megfelelő közepes kategória gépet.


Processzor:

AMD FX 6-Core FX-6300;


Hűtés: Gyári vagy Cooler Master Hyper TX3 EVO (+6490Ft) *bővebb infó a táblázat alatt

Memória: 4GB 1600MHz DDR3 RAM Kingston;

Merevlemez: TOSHIBA 1TB 7200rpm 64MB SATA3;

Alaplap: ASROCK 985GM-GS3 FX;

Grafikus kártya: AMD Sapphire R7 260X 2GB DDR5 OC;

Optikai meghajtó SAMSUNG 24 x DVD-RW;

Tápegység: Cooler MASTER 500W tápegység;

Operációs rendszer: Nincs

Ház: EVOLVEO K4 - Játékos grafikus kártyákra fejlesztett ház, GAMER megjelenéssel;

Készlet: Eleréhető

Egyéb jellemzők: 10/100/1000 Gigabit LAN, Raid 0,1,5,10,JBOD, 1 db PS/2, 4 db USB 2.0, 2 db USB 3.0, 1 db RJ-45 LAN, 3.5 mm jack hang csatlakozók, 1 db VGA (DVI-D), 1 db HDMI

140 ért árulják.


viszont 2 engem nagyon aggaszt.


Az eggyik a videokártya ami nevezetesen egy: AMD Sapphire R7 260X 2GB DDR5 OC; minden szép is jó de a videomemory-a 256 helyett 128 ez mennyire befolyásolja a teljesítményt?


a másik az alaplap: sok olyat halottam hogy az astrock nem nagyon megbizható márka főleg hosszútávon bár ez minden alapra igaz hogy vannak negatív hozászolások de itt olyanokat találtam h leégett, kifagyott belecsapott az áram és vitte a többit stb....

Bár ahogy elnézem a drágább gépekbe is ugyan azt az alaplapot teszik bele


azóta eléggé rágom Körömömet miatta nem akarok rába*zni.


ti mit gondoltok a radium oldalról?

illetve erről az alaplapról, Videokártyáról?



#rádium #PC. PCX Szémitogép
2015. márc. 2. 01:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Elnézést az elírásért: Astrock=ASROCK
2015. márc. 2. 01:07
 2/2 anonim ***** válasza:
az a véleményem, h ennél valamivel jobb vga kártya kéne de nemtudom mit enged meg a pénztárcád. önmagába az h a memoria busz csak 128bites (ebben a kategoriába) olyan sokat nem jelent. ha teheted valami jobb vga kéne bele. a többi szerintem rendben van. még annyi észrevételem van, h inkább 8 giga ramra törekedj. A ház kinézete ugyis sokadlagos szempont szerintem - azon lehet h elhet sporolni. A tápon sose sporolj. Attol még a szgép működik ha nem olyan csicsás a ház amibe berakod. Az Asrock alaplapokrol régen én azt hallottam hogy ASUS minőség ellenőrzésen nem megfelelőnek talált de müködő alkatrészek mennek az asrockba -ezt azonban a neten semmiylen informácio nem támasztja alá. Lehet, hogy valami kamu hír volt ami régen a fülembe jutott. Azt tudd mondjuk róla mindenképp, hogy kevésbé beválogatott alkatrészekből készül és lehet, hogy nem lesz hosszú élettartamú mint egy Asus. De mivel minden éremnek két oldala van, még az is lehet h kifogsz egy olyat amivel semmi baj nem lesz sose...
2015. márc. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!