Milyen tv-t vegyek, kell nekem a 3D és a Smart?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék egy led tv-t venni a szobámba, 80-82 cm-eset mert a nappali van egy 102-es az behoztam a szobába és az már nagyon nagy. Nem tudom hogy szükségem lenne-e a 3D és a Smart funkcióra, de ahogy nézegettem mostanában a Smart már nagyon sok tv-ben benne van. Én Sony vagy Samsungot vennnék.

2015. márc. 1. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Hello.

Én ezen a két TV-n gondolkodok.

1.: [link]

2.: [link]

2015. márc. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs, félreolvastam a kérdést. Ezek 101 és 106 cm-esek.
2015. márc. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézz körül az euronics.hu -n, szerintem a 3D nem túl fontos. A SMART szerintem nem árt, ha van rá pénzed és neteznél a TV-n.
2015. márc. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Osynho ***** válasza:

A képminőség sajnos együtt jár ezekkel a szolgáltatásokkal.


Egyébként azt tudod-e, hogy jó minőségű full hd anyagokat nézve (amikkel ugye kihasználod a tv-d tudását) a képátló 1,5X-esére érdemes ülni. Tehát 82 cm esetében úgy 1,2m-ről. Ez a terved?

2015. márc. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bizony bizony a nézési távolság az fontos, ha ki akarod használni egy ilyen kis képernyős tv-nél a Full HD felbontást és még látni is szeretnéd rajta a részleteket.


Mutatok egy táblázatot amiből kiderül, hogy milyen minőségű műsor forrást mekkora távolságból érdemes nézni adott méretű képernyőm és miért.

[link]

2015. márc. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!