Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autós hangszórókból lehet...

Autós hangszórókból lehet építeni házimozit?

Figyelt kérdés

Lecseréltem az autóba a hangszórókat és most arra gondoltam hogy csinálok belőlük házimozit.

Nem annyira kis hangszórók, van egy mély ládám is, azt is lecserélem az autóból. Annyit kellene h a hangszóróknak építeni faházat.

Csak azt nem tudom hogy mennyire lenne jó egy autós hangszóró + mély láda egy szobába?


2015. febr. 18. 15:54
 1/9 Osynho ***** válasza:
Én nem kínlódnék vele. Mivel hajtanád őket?
2015. febr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:
eladod őket aztán veszel egy kész házimozit,sok bajtól megkíméled magad és a hangja is jobb lesz.
2015. febr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Erősítőt vennék hozzá és arra kötném őket.
2015. febr. 18. 16:35
 4/9 Osynho ***** válasza:
Nem lesz ebből élvezhető hang, sajnos. :/
2015. febr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor eladom őket. :/
2015. febr. 18. 18:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Autós erősítőt tudsz működtetni lakásban, csak kell hozzá egy labortáp, ami kb. olyan árban mozog, amiből veszel egy komplett házimozit. Másfelől az autó hangszórók szobában rosszul szólnak, mert nem arra vannak tervezve, élvezhetetlen az egész.


Haverom próbálkozott vele, tákolt valami erősítő féle dolgot tápegységgel ami a teszteléskor meggypirosra ízzott, inkább volt nevezhető rezsónak mint erősítőnek. Nem is az volt az első mikor már pirult a berendezés hogy áramtalanítson, hanem hallgassuk hogy milyen "szépen" szól. 5 percig tartott a gyönyör, utánna se erősítő, se tápegység, se hangszóró, de még a szüleinek azt is megoldotta hogy a falban a már amugy is öreg aluminium kábeleket vörös rézre cseréltessék egy villanyszerelővel.

2015. febr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet építeni. De érteni kell hozzá, és olyan kategóriás hangszórókkal kell dolgozni, amivel már lehet kezdeni valamit

Egy biztos, olcsóbban kijössz ha nem így csinálsz házimozit.

2015. febr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor tényleg inkább eladom és veszek rendes házimozinak való hangszórókat és építek abból.
2015. febr. 19. 14:46
 9/9 anonim ***** válasza:
valóban, jobban jársz ha eladod és az árán veszel egy házi-mozit. Az valóban arra van tervezve, megveszed, összekötöd, bedugod és már szól is.
2015. febr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!