Milyen kábellel kellene használni ezt a házimozit?

Figyelt kérdés

[link]


A képen látható,bal oldali ajzatba dugjuk be a jack-jack dugót,akkor csak egy hangfal és a mély szól,a többi 4 nem.

Ha a jobb szélsöbe,akkor 4 kicsi szol és a mély,és egy kicsi(a center)nem.Ha a középsöbe akkor meg csak a center szól.


MILYEN KÁBEL KELL EHEZ?



2015. febr. 16. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem "ehez", hanem "ehhez".


A képen meg l ó f a s z t sem lehet látni, pedig fontos lenne, hogy mi van a csatlakozók fölé írva.

2015. febr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Balrol jobbra irom,


cen/woof in rear in stereo in & front in

2015. febr. 16. 14:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi van rákötve a másik oldalon?
2015. febr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Számítógépre szeretném kötni.
2015. febr. 16. 14:46
 5/11 A kérdező kommentje:
Az érdekelne hogy milyen kábel kell hozzá
2015. febr. 16. 14:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Értem, de kevés az információ. Számítógéphez hogyan csatlakozna, SPDIF-el, 3,5 jackkel?
2015. febr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jack 3,5 mm el
2015. febr. 16. 15:01
 8/11 anonim ***** válasza:

Ilyet javasolnék a front és a rear hangszórókhoz.


[link]


A keményebb dió a center/sub. Érdemes lenne azt is megpróbálni egy ilyen kábellel, és egy ilyen átalakítóval:


[link]


Ha meg utóbbi esetben a felcserélődik a center/sub, akkor az átalakítón meg kell cserélni a két oldalt.


Nekem ez az ötletem.

2015. febr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ez a komoly kínai technika. Egy sávon engedik be a két háttért, a két frontot. Ugyan így vezérlik ki is. Szóval nincs 5 felé szét szedve. Gondolom egy aktív rendszerről van szó.


Ha zenét halgatsz akkor csak a front bemenet kell és a front kimeneten jön ki a hang. Ha filmhez kell, akkor értelem szerűen használod a másik két be és kimenetet is, persze közbe megfigyeled hogy a kijövő hangnál melyik a jobb és a bal sáv.


Bemenethez sima 3.5-es jack kell, az meg a mélyládával egybeépített erősítőbe, a másik vége pedig attól függ hogy milyen csatlakozóról hozod a jelet neki.

2015. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
jah, azt kihagytam, hogy ebbe a hangfalba SPDIF-n hiába hoz jelet, csak sistereg mert nem tudja feldolgozni. Fotózd le a számítógéped hátulját is és linkeld ide.
2015. febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!