Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyiből lehetne legolcsóbban...

Mennyiből lehetne legolcsóbban kihozni egy házimozi rendszert?

Figyelt kérdés

Nézegettem az 5.1-es 1000w-os házimozikat. Néztem is ki egy párat.

De építeni mennyiből lehetne legolcsóbban?


Ezt néztem:

[link]


[link]


De ezeken kívül építeni mennyiből lehetne?


2015. febr. 13. 14:42
 1/2 2002.patrik válasza:
Építéshez egy 5.1 képes DVD-lejátszó kell és egy aktív hangfalszett! Ha komolyabb DVD-t akarsz akkor 20-30e ha jó az átlagos akkor 10-15e. a hangfalszettből a nagyobb teljesítményű 30-35e a sima az 20-25-e. Tehát a min. végösszeg 30000Ft
2015. febr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Osynho ***** válasza:

Sajnos ezek nem házimozi rendszerek. :/ Csak szeretik annak nevezni. A szleng bögreszetteknek csúfolja őket, a "hangszórók" milyenségére utalva.


Egy házimozi rendszer különálló erősítőből, megfelelő kábelezésből és (minimum) 5.1-es hangszórókészletből áll, melyek fa dobozosak és megütnek egy bizonyos hangminőségi szintet.


DVD lejátszó nem szükséges hozzá, maga a formátum is kezd kiöregedni.


"hangfalszettből a nagyobb teljesítményű 30-35e a sima az 20-25-e."


Nagyobb teljesítményű 5.1-es szett 30-35 ezerből? :D Egy belépő kategóriás aktív mélyládát nem kapsz annyiért.

2015. febr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!