Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki küldene nekem komplett...

Valaki küldene nekem komplett (nem csak fejegység) auxos autórádiót?

Figyelt kérdés

2015. febr. 7. 21:31
1 2
 1/17 anonim válasza:

Ezt ki tudnád jobban fejteni? A fejegység az ami a műszerfalban van. Ezenkívül vannak még hangszórók.

[link]


De itt egy fejegység. Aux-os. Én most vettem és nekem teljesen jól szuperál.

2015. febr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Félre írtam a kérdést, a levehető előlapra gondoltam
2015. febr. 10. 22:13
 3/17 anonim válasza:
Szerintem amit írtam előbb az jó. Nekem előtte egy 15k-s jvc fejegységem volt és sokkal jobban szól ;)
2015. febr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi :D esetleg nem tudod, hogy opel astra G 1,4 twinport classic-ba jó-e?(nem igazán értek ehez.. Amikor vettük a kocsit akkor kicserélték benne a rádiót JVC-ről valami fosrakásra)
2015. febr. 11. 18:02
 5/17 anonim válasza:
Elvileg jó. Ha min. egy dines (ez a mérete) fejegység van most a kocsidba, akkor egy 3-4e forintos beépítőkerettel, egy iso átalakítóval (már ha nem iso alapból) (ez a csati a fejegység hátulján, valamit az antennád csatijának az átalakítójával megoldható. Ez kb 5e ft. plusz költség.
2015. máj. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Beépítőkeret? Én azt hittem, hogy csak kiveszem a régit és berakom a másikat a helyére.
2015. máj. 5. 22:20
 7/17 anonim válasza:
Lehetséges, hogy már van benne, azt írtad, korábban is egy másik fejegység volt a kocsiban. Ebben az esetben csak simán berakod a másikat. És jó eséllyel a csatik is ISO-k. Ha küldesz képet megtudom mondani
2015. máj. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hogyan kell kiszedni? Mert már próbáltam egyszer de nem jött ki, ha sikerül kierőszakolnom akkor küldök képet is. Amúgy voltam autós boltba és azt mondták, hogy az olcsó pioneer fejegységnek erős alapzaja van és inkább jvc-t, sony-t ajánlottak
2015. máj. 6. 16:18
 9/17 dirtboy ***** válasza:

sonyt ne vegyél,mindegyik fejek van alapzaja,mindegy olcsó vagy drága,cde-178bt-m nek is volt alapzaja és most a 80prs-emnek is van,egyik sem belépő szint.


clarion,jvc,pio,kennvood ezek mehetnek,nem tudom milyen árban gondolkodsz de kicsit feljebb már alpine is szóba jöhet


hogy hogy tudod kiszedni függ attól is milyen fejegység van bent.

alpinenál két oldalt kis pöcök van,közép állásban kiszedhető,pionél a fej és a keret közé két oldalt közepén be kell tolni egy lapos fémet,azzal ki akasztod a fület ami rögzíti és kihúzható.

nézd meg a mostanid milyen fej aztán neten rákeresel látod hogy a keretén hol van a rögzítő fül.

2015. máj. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Nekem JVC volt korábban. Az igen jól szólt, de le kellet cseréljem, mert nem volt rajta RCA csati a mélynek. Most egy kenwood van én nagyon jó.

Érdekes nekem egyik sem zúgott. Most egy kenwood fejem, egy pioneer első szett és noname ovál hátul (meglepően jók) és egy SAL láda a csomagtartóban. Na mondjuk azt is cserélni kell majd. :D JVC-ben és a kenwoodban is két fémlapkát kell oldalra benyomni és úgy lehet kiszedni.

2015. máj. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!