Vegyek megint xbox 360 at?

Figyelt kérdés

Sziasztok érdekes dilemmába kevertem magam.

Volt egy Cod festésű xbox 360 am 320 gb wincsi két kar

Tök jó volt aztán sok meló miatt nem tudtam játszani eladtam a szinte új gépet.Most meg bejött a ps4 meg a one. Xbox 360 nak van még létjogosultsága? vagy már mehet a süllyesztőbe? Nem tudom ránézek az uj ps re meg one ra egy nagy bovli kakit látok mint két gofrisütő

Nincs meg az az érzésem mint a 360 nál.

Vagy hülye lennék újra 360 at venni?


2015. jan. 19. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne a kinézettel foglalkozz szerintem, másodlagos, a hardver a lényeg. XOne esetében szebb / jobb a grafika mint 360-on, de túlzóan nagy különbséget nem láttam a kettő között. Persze a jövő a One lesz ez biztos, csak az a kérdés meg ér-e neked 115ezret + játékok.
2015. jan. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sokkal jobban megéri mint évente cserélgetni a pc-met.

Ráadásul már a játékok feltelepítése is gondot okoz .

másold ide ezt meg azt írd felül ezt aztán kapcsold ki a vírusirtót már konkrétan hányok a pc-től.

A konzol akkor is megérné ha 160 ba kerülne... nem 2 évre szól mint a pc. Legalábbis én így látom kövezzetek meg:)

2015. jan. 19. 23:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Te tudod, nekem 360-am van 120Gb HDD-vel 2008-ban telt be a pohár a pc fejlesztésével...persze most már nem tudom elkerülni sajna én sem a cserét de eddig jól bírta már amire nekem kellett, filmnézés, zene, ps, videóvágás nehézkes de még megy.. :)

E2160 / 4x1gb / 8600GT /500Gb HDD /

2015. jan. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"másold ide ezt meg azt írd felül ezt aztán kapcsold ki a vírusirtót"


Ezt mint felhozni pc ellen elég baromság. Ilyen konkrétan akkor van, ha nem eredeti játékkal játszol, hanem warezolt verzióval. Ha steames, akkor gyakorlatilag egyet kell kattintani, aztán letölti feltelepíti. De egy lemezes játék sem bonyolultabb.



De a lényegi kérdés. Én már nem vennék újra 360-at, hanem vagy pc, vagy next gen. Hogy mégis melyik, arról órákat lehetne vitázni pro és kontra, dea leglényegesebb, ha nem érdekelnek az xone és konzol exkluzív játékok, akkor nem éri meg a konzol.


Nekem most 360-an van, és egy PC-m. Engem még nem vett rá váltásra a "next gen". Nincs akkora ugrás, mint anno a ps3/360 párosnál volt.

2015. jan. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!