Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnék filmet nézni a...

Hogyan tudnék filmet nézni a tabletemen? (WayteQ xTAB 7Q)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy sok filmnél nem hallom a hangot a hangsáv miatt.

Interneten még nem is találtam olyan filmet, amin olyan hangsáv lenne, amit az én tabom, tabon lévő lejátszóm lejátszik.

Van erre valami megoldás? konkrét weboldal, ahonnan nézhetnék, tölthetnék le filmeket?

Esetleg valami átkonvertáló?

Mert olyan jó lenne az ágyban filmeket nézni róla, úgy, hogy nem a laptopom kell nyüstölnöm.


Elnézést a hülye kérdésekért, de nem vagyok valami jártas ebben a TAB-világban! :D


Köszönöm!

18/L



2015. jan. 19. 21:07
 1/4 A kérdező kommentje:
MX Playerem van, ezt javasolták.
2015. jan. 19. 21:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem konvertáld át mp4-be, és úgy rakd rá, elvileg úgy le fogja játszani a lejátszó.
2015. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 modosdani ***** válasza:
Sajnos az mxplayer újabb verziója már nem akarja felismerni az ac3 hangot. Én ez miatt váltottam a vlc nevű programra, ugyanis az mindent tökéletesen kezel.
2015. jan. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A vlc lett a nyerő, nagyon szépen Köszönöm!!!
2015. jan. 20. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!