Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a baja a tabletemnek?

Mi lehet a baja a tabletemnek?

Figyelt kérdés

Elfelejtettem a feloldó mintát a táblagépemen..Majd kérte a Google fiókom nevét és jelszavát.Természetesen azt már a kezdetektől nem tudtam és amúgy is 3 éve kaptam már. Mindent megpróbáltam ami lehetséges lehetett,majd használatba vettem azt a linket amivel elvileg meg tudom változtatni a jelszavam. Végig kitöltöttem amit kért és elvileg sikerült megváltoztatnom a jelszavam. Utána amikor megpróbáltam az új jelszóval a bejelentkezést nem sikerült . Újra megváltoztattam , de akkor sem fogatta el ... Nem tudom mennyit számít de WayteQ xTAB-100is gépem van

Szerintetek mit tegyek ezek után ?

Vagy csak az eredeti jelszavamat fogadná el és ha mnegváltoztatom akkor is azt kérné ?



2014. dec. 30. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nehéz ügy...

vagy egy gyári visszaállítás, vagy egy hard reset...mindkettő mindent töröl, de legalább új lesz a masina...

új év, új(tiszta) lap..

jobb ötletem nincs.

2014. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
a hard resetet hogyan lehet véghezvinni ?
2014. dec. 30. 20:36
 3/14 anonim ***** válasza:
Kikapcsolt állapotban nyomd a bekapcsoló, és valamelyik hangerőgombot egyszerre.
2014. dec. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem hatott semmit amit a második válaszadó javasolt :( ki és be kapcsolt a gép .. de nem történt semmmi változás ...
2014. dec. 31. 10:54
 5/14 anonim ***** válasza:

a neten beírod a keresőbe, hogy hard reset és a tableted tpusát...


lépésről lépésre leírják, vagy a jutubon videón..


én is így csináltam a sajátomon..

2014. dec. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk amit én néztem, az tab70-hez van, azért nem működhetett. 100-ast nem találtam.
2014. dec. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
sajnos a youtube-n nincs bemutató videó amelyben a pontos tablet fajtámon csinálják meg a hard resetet :(
2014. dec. 31. 12:25
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen sajnos mindegyikre máshogy kell ... ez a legrosszabb de azért köszönöm !
2014. dec. 31. 12:28
 9/14 anonim ***** válasza:
Indítsd el a gépet a power, és a hangerő fel gombok egyidejű lenyomva tartásával amíg megjelenik egy zöld robot, itt elvileg lesz egy menü, ahol le tudod törölni (swipe) az sd-kártyát, de én még nem próbáltam ilyet.
2014. dec. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm meg fogom próbálni... Nem tudom hogy milyen tableted van .... és hogy hol nézted de én is ilyesmi dologra gondoltam,hogy ilyesfajta módszerrel lehet majd megoldani
2015. jan. 2. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!