Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a baja a tabletemnek?

Mi lehet a baja a tabletemnek?

Figyelt kérdés

Elfelejtettem a feloldó mintát a táblagépemen..Majd kérte a Google fiókom nevét és jelszavát.Természetesen azt már a kezdetektől nem tudtam és amúgy is 3 éve kaptam már. Mindent megpróbáltam ami lehetséges lehetett,majd használatba vettem azt a linket amivel elvileg meg tudom változtatni a jelszavam. Végig kitöltöttem amit kért és elvileg sikerült megváltoztatnom a jelszavam. Utána amikor megpróbáltam az új jelszóval a bejelentkezést nem sikerült . Újra megváltoztattam , de akkor sem fogatta el ... Nem tudom mennyit számít de WayteQ xTAB-100is gépem van

Szerintetek mit tegyek ezek után ?

Vagy csak az eredeti jelszavamat fogadná el és ha mnegváltoztatom akkor is azt kérné ?



2014. dec. 30. 20:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Régebben egy xTab-70w-m volt, azon volt ilyen menü.
2015. jan. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
igen...Gondolom mert az ényémen ha ezt a gombkombinációt nyomom akkor is simán ugyan úgy bekapcsolt ...
2015. jan. 2. 17:58
 13/14 anonim ***** válasza:
Talán írj a WayteQ-nek, hogy hogy lehet ezt megcsinálni, azaz gyári állapotba hozni a tabletet. Legközelebb javaslom, hogy valahova, legalább egy rejtett helyre írd/rajzold fel az ilyesmit, nem kell mellé írni, hogy az micsoda. Utolsó voltam megint. Majd írd meg, hogy sikerült-e.
2015. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Azt láttam a legbiztosabbnak,hogyha elviszem egy profi szerelőhöz.3 hetet vártam rá ,de megérte ,mert így tudom használni és lehet ha magam csinálom meg nem úszom meg 4000forint kiadással ,lehet végleg elrontottam volna.
2015. febr. 13. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!