Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kinect nélkül érdemes XBOX...

Kinect nélkül érdemes XBOX One-t venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Úgy tervezem veszek egy Nextgenerációs konzolt. Legfőképpen csak FIFA, Batman,The Crew, GTA ilyen játékokon játszanék szóval nem ilyen Kinect szükségletesekkel. DE ! Olvastam egy helyen, hogy Kinect nélkül ne merjek ONE-t venni. Ez igaz szerintetek? Azt irják sok helyen, hogy létszükséglet a Kinect anélkül háromnegyede sem érhető el a moduloknak a boxban stb. Igaz ez ? Mert ha tényleg muszály hozzá szinte a Kinect lehet PS4et veszek! Köszönöm előre is!

2015. jan. 15. 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak Kinect nélkül érdemes Xbox One-t venni.

Játékokba kifejezetten szar a Kinect, arra nem rossz, hogy menübe lépkedj, de ha játszol akkor amúgy is ott a joystick a kezedbe, az extra pénzt meg egyáltalán nem éri meg.

2015. jan. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
A PS4 mindenképpen jobban megéri, mint az Xbox One. Multiért mindkettőben mindenképp fizetni kell, de legalább a PS Plus-al havi 2 viszonylag új, minőségi játékot kapsz. Ezen kívül a hardver is erősebb, tehát míg az Xbox One csak nagyon kevés játékot tud HD-ben futtatni, a PS4-en a legtöbb játék natív 1080p-ben fut (Az Xboxon csak a 720p és a 900p ami elterjedt.)
2015. jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ahogy itt is láthatod, nincs EGYETLEN EGY olyan multiplatform cím se, ami az Xbox One-on jobban futna, mint a PS3-on.

2015. jan. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Áh köszönöm szépen nektek! De tényleg amugy ? Mert ahol máshol feltettem ( kaptam elég naív válaszokat is ) és olyanokat is írtak, hogy a Kinect nélkül alig tudsz valamit csinálni, meg van csomo "jobb fajta" játék ami else indul Kinect nélkül. Kedves második válaszoló köszönöm a választ, ez érdekes! Mindenféleképpen multi miatt veszem a játékot, FIFA és GTA is multizni akarok, de majd beújitok CODra is stb.
2015. jan. 15. 15:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nemtom ki írhatott ilyet, mert hatalmas hülyeség.


Mindenképp Kinect nélkül vedd meg, ha meg mégsem indulna el valami játék vagy valamit nem tudnál megcsinálni (de nem lesz ilyen), akkor utólag is meg tudod venni a Kinect-et. Vagy ha még jobban akarsz járni, akkor PS4-et veszel, ebben a generációban egyértelműen jobb lett a PS (előzőben meg kérdéses, bár én ott is a PS3-at mondanám jobbnak).

2015. jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen hát lehet hogy akkor tényleg PS4 lesz ebből.. :) Egyébként ha szabad tudnom te miért úgy ajánlod, hogy Kinect nélkül?
2015. jan. 15. 17:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem éri meg a kinect, pláne ha nem nagyon tudsz angolul akkor kidobsz az ablakon 30 ezer forintot. Szerintem mindenképp kinect nélkül vedd.
2015. jan. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettőm van és xbox one sokkal jobb.Jobb operációs rendszer.És egyiken se laggol semmi es az fps-e mellesleg jobb az xbox one-nak szóval a ps4 elöbb fog laggolni.És xone-nak kényelmesebb a kontrollere is.
2015. jan. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Farkasadi ***** válasza:
Xbox one kinectel az a nyerő😃
2015. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8-as: MINDEN hírforrás ellentmond neked:


[link]


[link]


[link]


A PS4 SOKKAL erősebb, mint az Xbox One, nagyobb felbontásban és nagyobb framerattel futtat majdnem mindent. Egyetlen egy olyan cím se létezik, ami jobban fut Xbox One-on, mint PS4-en. EGY SEM. Ha tudsz ilyenről, akkor légy olyan szíves, linkeld már be, forrással együtt.

2015. jan. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!