Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hp pavilion 17 e050sh laptopom...

Hp pavilion 17 e050sh laptopomat szeretném összeköttetésbe hozni Reloop rmx-20-s keverőmmel. A problémám, hogy 1 jackes illeszkedés van. Sejtem, hogy kelleni fog külső hangkártya, ebben kérném a segítségetek, mit és hogyan tudnátok ajánlani ár etc?

Figyelt kérdés
Programon használom, jelenleg úgy oldottam meg , hogy kettéosztottam egy jack elosztóval ezt a hang kimenetet, a szépsége, hogy a házimozinak (aktív 5.1 , Genius 5.1 active home theater) csatornánként a fele szól, átkeverésnél pedig üvölt, ha mind egyszerre megy... ha nem osztom ketté, akkor is csak a fele-fele szól... Köszönöm a segítséget!

2015. jan. 14. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:

kicsit káosz ahogy leírod.

mit akarsz hova kötni? Milyen program?

Keverő kimenő jele (pl 2 rca ) hova megy?

2015. jan. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A laptop van összekötve a keverővel és traktorral illetve vdj-vel van használva. De a laptopnak csak 1 hangkimenete van.
2015. jan. 16. 07:20
 3/4 anonim ***** válasza:

mivel csak 1 kimenete van, így csak úgy tudod szétosztani, hogy a stereoból csinálsz két mono jelet.

Tehát csinálsz egy olyan kábelt, ami ezt kettéosztja.

2015. jan. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hangkártya: maya 44usb, avagy traktor audio 2

Ezek jó áron beszerezhető cuccok, és jó minőségűek is.

2015. jan. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!