Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok ajánlani kültéri...

Tudnátok ajánlani kültéri hangfalhoz egy jó usb-s hangkártyát?

Figyelt kérdés
Stereo erősítőhöz kellene amivel két reflex r150 hajtanék. Maximum 10-15 ezer forintot szánnék rá. Segítséget előre is köszönöm szépen.

2014. dec. 29. 11:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

[link]

Én ezt néztem ki de nemtudom hogy jó lenne-e.

2014. dec. 29. 11:59
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért? Nincs a számítógépben alapból fejhallgató kimenet? Fejhallgató kimenetről elvileg szuperül kéne működnie az erősítőnek!
2014. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Működni működik csak nem az igazi :( alaplapi integrált hangkártyám van. Egyszer rakötöttem egy lenovo laptopra amibe egy dolby-s advanced audio v2 es hangkártya van benne es meglepődtem mennyivel jobban szól nagy hangerőn és tisztábban
2014. dec. 29. 18:10
 4/13 A kérdező kommentje:
Ezért kértem a segítséget hogy vajon az a behringer jo lenne e mert akkor holnap megis venném csak vajon azzal is jobban szól e?
2014. dec. 29. 18:12
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát ez elég érdekes. Elvileg egy kutya közönséges alaplapi hangkártya is sokkal jobb hangminőséget tud, mint az R150-esek. (Azok ugye hangosításra, nagy hangerőre vannak optimalizálva.)


(Nálam alaplapi hangkártyáról mennek néha dolgok és komoly Hi-Fi van utána (csöves erősítő és B&W) és még így sem sokkal rosszabb, mint jobbacska CD lejátszóról... Szóval ezért állok értetlenül a dolog előtt.)


Na jó, nem tudok ilyen hangkártyát. De ennyiért már egész jó cd játszót is kapni, használtan.

2014. dec. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Cd lejatszom az van igazabol jem itthonra lebne fontos csak ugye jon a szilveszter is es lesz hazibuli es viszem a hangfalakat es ahoz kene az usb hangkartya mert azt tudnam hordozgatni es itthonra is jolenne gepre de ha aztmondon hogy nincs ertelme hiszek neked es nemveszek mert lattam mar sok valaszod es lattam hogy ertesz hozza. Segitsegedet koszonom szepen
2014. dec. 30. 00:55
 7/13 A kérdező kommentje:
Neharagudj a helyesírási hibákért , telefonról írtam :(
2014. dec. 30. 00:58
 8/13 anonim ***** válasza:

Én inkább azt mondom, hogy ilyet még nem láttam, pontosabban nem hallottam! :)

Azt persze nem tudhatom, hogy a te alaplapi hangkártyád hogyan szól, de eddig nem tapasztaltam, hogy annyira rosszak lettek volna az én alaplapi hangkártyáim.


Nem lehet, hogy a másik gépen, amelyik jobban szólt, be volt kapcsolva a loudness, vagy valamiféle

hangszínszabályzó?

Esetleg még az lehet, hogy több alapzaja van az alaplapi hangkártyának, de kérdés, hogy mennyivel lenne jobb amúgy...


Mindenesetre jól gondold meg, mielőtt 10-15 rugót adsz ki, hogy valóban megéri-e!

2014. dec. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Namostmar gondba vagyok tenyleg hogy milegyen :( nem azon a gepen semmi nemvolt beallitva felvolt rakva a druvere es azota hozzaselett nyulva de arrol a geprol jobban szolt es 30 bol 25 nel is tisztan szolt nem torzitott az en gepemrol meg ha ugyanaz a zene is akkor is max 20 ig szol szepen.
2014. dec. 30. 09:24
 10/13 A kérdező kommentje:
Felvolt rakva a drivere*
2014. dec. 30. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!