Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung-nak szeretnék reklamál...

Samsung-nak szeretnék reklamálni, de egyetlen normális e-mail sincs fent a neten. Hova tudok írni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 13. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
nem érdekli őket, felesleges
2015. jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is tök felesleges, szarnak rád.
2015. jan. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a kérdés az hogy mivel kapcsolatban akarsz

ha valami ótvar szürkeimportos telefonnal kapcsolatban akkor menj oda ahol vetted, ha pl. egy edigitalnál vásárolt hűtőgépről van szó akkor a kapott dokumentációban van telefonszám vagy prémium kártya, azon van a prémium ügyfélszolgálat száma, őket felhívod és mindenben segítenek

2015. jan. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Samsung-nak szeretnék reklamálni"

Első kőrben - mint a 3. válaszoló is utalt rá: forgalmazó.

Másrészt van:

- telefonos ügyfélszolgálatuk (hétfőtől vasárnapig reggel 8 és este 21 között): +36807267864

- kapcsolati ürlapjaik:

* Technikai kérdésekben: [link]

* Általános kérdésekben: [link]


De mindezek előtt érdemes átrágni magadat a termékkel kapcsolatos gyakran ismételt kérdéseken: [link]

2015. jan. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hibás monitorral kapcsolatban írtam nekik, amit meg se adtak csak annyi volt fent, hogy üzenet küldése (se cím, se semmi, elv valahova elküldtem egy üzenetet). De ahogy írtátok, nem igyekeznek válaszolni. Volt régen egy reklamacio@partner.samsung.com, de az megszűnt. Eléggé minősíti őket, hogy egy e-mailt nem lehet megadni. Az a baj, hogy nem kérdésem van, szóval a nem hiszem, hogy a fenti címek az illetékesek. De lehet elküldöm oda is.
2015. jan. 16. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!