Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen laptopot vegyek? Nem...

Milyen laptopot vegyek? Nem értek én ehhez.

Figyelt kérdés

Max 150em van rá. A cél: internetezés, filmnézés, zene/film letöltés és fusson rajta a portal2:D

Nő vagyok, szóval nem értek ezekhez. Nézegettem kérdéseket, proci meg ram meg NVIDIA vagy mi...(kövezzetek meg,de fogalmam sincs ezek mik).

Szóval valami dedós szintre butítsátok le légyszi:D

Köszi!


2015. jan. 6. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:

A helyedben ezt venném:

[link]


Dell jó gyártó és a felszereltség is egészen rendben van szerintem. Portal 2 menni fog rajt szvsz :)

2015. jan. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Jah és windows-t is kellene vennem...hogyan lehet ezeket kapni? Egy pakkban vagy külön kell hozzá megvennem?

2015. jan. 6. 11:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Oprendszert vehetsz Win7-et vagy Win8-at is. Mivel új gép, így mehet rá az OEM változat. (Érdemes 64bit-eset és lehetőleg magyar nyelvűt választani :) )

[link]

[link]


(én a 7-et jobban szeretem. Azért vásárlás előtt érdeklődj a boltban/ügyfélszolgálaton. Elvileg fel is telepítik neked ha kéred)

2015. jan. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha fontos az eredeti Windows, akkor előtelepítve vegyed, mert sokkal olcsóbb, mint külön, Portal 2vel pedig az integrált vga-k is elboldogulnak, ahhoz nem kell külön, mert csak plusz hibaforrás.

Én a Fujitsu A544et javaslom:

[link]

2015. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Van olcsóbban is:

[link]

Lehet hogy kevesebbért is megkapod más helyen

2015. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én lenovot venék.nagyon jó kis gépei vanak .
2015. jan. 7. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dell-t, Lenovo-t, Asus-t, HP-t, esetleg Acert vehetsz nyugodt szívvel. Fujitsu-t semmiképpen nem ajánlom. egyszer vettem, többet volt szervizben mint nálam. Persze ez saját tapasztalat de ennyiért megbízhatóbb márka jobb konfigot kínál.
2015. jan. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lenovo nem ajánlott, mert a garanciája semmit sem ér, mivel a magyarországi szervizelésük nem áll a helyzet magaslatán.

A Fujitsu nem egyezik meg a régi Fujitsu-Siemens-el, jót tett nekik a szétválás, már nincsenek gondok vele, Acer-t semmiképp sem vennék, ahogy X szériás Asus-t sem

2015. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:( így nehéz lesz dönteni. mik azok amik kellenének bele?
2015. jan. 7. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!