Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Flashelt xbox 360 slim xbox...

Flashelt xbox 360 slim xbox live hiba?

Figyelt kérdés

Vettem egy flashelt 4gb-os xbox 360 slimet, amikor csatlakoznék egy wifi hálózatra, beírom a jelszót, és utána felugrik egy ablak, hogy: az xbox csatlakozik>>> a wifihez,>>> onnan az internethez,>>> onnan az xbox live-hoz. Nekem mindig kiír valami hibaüzenetet, amikor a wifi csatlakozik az internethez, mi lehet a hiba?

Enegem az xbox live és a multipaleyer nem érdekel, csak ezt nem értem. Nekem az a lényeg, hogy az írott játékok fussanank singleplayer-ben.



2015. jan. 1. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor minek internet?
2015. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kids123 válasza:
flash-elt x-box-on nem lehet internetezni a flash azt teljesen (megszünteti) ez az ára annak hogy viszi a nem eredeti cd-t is. és mivel igy nem tud csatlakozni az internethez igy multiplayer-ezni sem tudsz
2015. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!