Szerintetek az iPad Airt megéri váltani iPad Air 2-re?

Figyelt kérdés

Van egy iPhone 5S-em,és egy 32GB Wi-Fi-s iPad Airem is.Gondolkodom azon,hogy eladom a kettőt és veszek egy 64gb-os iPhone 6Plust.Vagy az iPadot megérné lecserélni iPad Air 2-re?-kb.100.000-et kéne ráfizetni.

Jövőre,ha most nem veszek semmit,akkor 5S-t lecserélem majd 6S-re,az iPad meg maradna.Így ezzel az egésszel kapcsolatban a véleményetekre lennék kíváncsi,hogy Ti hogy,mit tennétek a helyemben.

Boldog Újévet Mindenkinek!



2015. jan. 1. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes. 2 generációnként érdemes váltani ezeket
2015. jan. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok.Kicsit ezt a váltási ciklusokat,iPadnál és Iphone-nál kifejtenéd bővebben,ha megkérlek?
2015. jan. 1. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne az éveket, vagy a generációkat számold, hanem a tényeket figyeld.

Air- Air2 között a leglényegesebb különbség a Touch ID megjelenése, illetve a brutális sebesség! Közel kétszer olyan erös mint az Air. Kimelendő még a hosszabb ( mármint évben kifejezett ) támogatás, főleg ezzel az új chip-el, ami valóban bivalyesrős! Természetesen ezenkívül sok más, "kisebb" változás is van. Pl a Gold szín megjelenése, ami engem mondjuk hidegen hagy.

Hogy megéri e a váltás? Ez tényleg egyes egyedül rajtad múlik, ehhez mi nem tudunk hozzászólni.

Mondok egy példát: iPad Retina Mini-m van. Kacérkodtam Air 2 re váltással, de aztán rájöttem hogy érdemben többet nem tudok kihozni belőle , mármint az én "paramétereimmel". Játszani egyeltalán nem szoktam, filmet nézni egy élmény ezen is ( lesz@rom hogy kisebb a kijelző ), a Touch ID engem nem vonz. Frissítést pedig fog kapni még jö ideig. Tehát, kis túlzással, marad amíg szétesik. :D

És pont ez a kulcs. Gondold végig, mi az ami számít, és mi az ami nem.

Aztán dönts.

2015. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem váltottam le végül:)van egy iPhone 6-om(nem cserélek 6S-re,csak akkor ha a Forde Touch belekerül)
2015. ápr. 24. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!