Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » IPad Air 16gb túlzás ebook...

IPad Air 16gb túlzás ebook olvasásra?

Figyelt kérdés

Sokan dicsérik, hogy milyen jó, meg támogatva van 3 évig, meg stb.

De túlzás ha főleg arra használnám?

16gb az hány ebook?

Inkább egy ebook olvasót? De azoknak kisebb a képernyőjük.

Vagy androidos tablet? De sokan szidják, hogy akadozik a droid.

Vagy notebook? De azt nehéz cipelni, meg nem kényelmes kézbe venni...


De sok a gondom!



2014. dec. 31. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Olvasásra az e-book reader a legjobb, mert az e-ink kijelző nem fárasztja a szemet, majdnem olyan, mint a papír
2014. dec. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is vegyél egy sima e-book olvasót, pl. egy Kindle Voyage-et, de vannak nagyobbak is, csak nem márkásak. A tableteknél nem az akadozás, vagy a fagyás a gond, ha előfordul egyáltalán ilyen, hanem a napon tükröződő képernyő, ami még egy szobában is zavaró. Esetleg vehetsz egy iPad Airnél olcsóbb tabot kiegészítőnek később, ha hiányzik, de egy eInk kijelző verhetetlen. Tűző napon is tökéletesen olvasható, ha ez számít. Van egyébként egy ôszvér is, az Onyx Boox T68. Tablet eInk kijelzővel, 6,8"-os. Vannak kisebb hibái állítólag, de megfontolandó.
2014. dec. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam és vettem egy könyvolvasót, de az ipaden sokkal jobban szeretek olvasni, egyedül tényleg az rossz, hogy fárasztja nagyon a szemet a világító kijelző. Mind a kettő mellett szólnak érvek.
2015. jan. 1. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen ,ahoz tul drága ,ahoz elég egy olcso normális 8 colos tab is .
2015. jan. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vidékibringás válasza:

Vegyél egy Kindle e-book olvasót.

Nekem is van iPad-om...én is azon kezdtem el olvasni, de 20 perc után kiégett a retinám alacsony fényerőnél is.


Szóval inkább e-book olvasó!

2015. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!