Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Dobolni szeretnek, de fogalmam...

Dobolni szeretnek, de fogalmam sincs, hogy hol kezdjem?

Figyelt kérdés
Szeretnem tudni, hogy egy panellakasba peldaul elektromos dobod szerezzek be, vagy inkabb akusztikusat, vagy akar elektroakusztikusat(ilyet meg sehol sem talaltam eladot). Szeretnem tudni tovabba, hogy megeri-e tanarhoz menni, vagy inkabb az internetrol erdemesebb tanulni. Azt is meg szeretnem tudni, hogy ezen a teren is vannak-e alapok (mint peldaul a gitarnal az akkordok) vagy csak egyszeruen ra kell erezni az egeszre? Reszletesen szeretnem megtudni a reszleteket.

2014. dec. 30. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt költségekbe vernéd magad,jobb lenne 1 tanár véleménye Ő lát e benned fantáziát a hangszerrel kapcsolatban.
2014. dec. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
erre enis gondoltam, de ezek utan ha van tehettsegem akkor kivancsi vagyok a reszletekre.
2014. dec. 30. 20:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szeretnél jól dobolni akkor tanár(szerintem)

Én nem tudok,de szeretem az ilyen professzionális zenészeket.

Pl: [link]

2014. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nagyonhülye válasza:
Keress egy működő zenekart a környékeden, ülj be próbára,figyelj, ha jó arc a dobos tudsz vele beszélni,esetleg próba előtt/után odaenged megnézni,magyarázni,lát-e benned vmit stb...
2014. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!