Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek milyen erősítő...

Szerintetek milyen erősítő lenne hozzá a legjobb?

Figyelt kérdés
Van 2 darab Skytec SL-6 típusú passzív hangfalam. Jelenleg egy Technics SU-610-es típusú HI-FI erősítőre vannak rákötve, de nem működnek hatékonyan. Még nem vagyok jártas a hangosítástechnikábal, így örülnék neki, ha valaki elbeszélgetne velem egy kicsit hosszabban. Ha valaki szívesen segítene nekem, az légyszíves jelezze! e-mail címem: mlevi9978@gmail.com

2014. dec. 20. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy mire vágysz, mert ezeknek a hangfalaknak az érzékenysége igen gyenge, meg amúgy elnézve is nem tűnnek túl minőségi darabnak. Az erősítő szerintem maradhat, próbálj meg keresni hozzá, vagy kipróbálni lehetőség szerint más hangfalpárral.
2014. dec. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az erősítő rendben van. 2x50W. Otthonra tökéletes.

De a hangfal sajnos nem sokmindenre jó.

2014. dec. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!