Vettem egy Tabletet win 8.1-el, és valamiért egyrekvesebb rajta a hely? 0

Figyelt kérdés
0 bytes szabadot ir a C:-re, ha törlök mondjuk egy 5 megás zenét, akkor 1.4mb szabad lesz, és szépen lassan ha frissítem a sajátgépet látom hogy leviszi megint 0 szabad helyre.. Kissé idegesítő.
2014. dec. 19. 15:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Recoveryt nem tudok futtatni mivel nincs elég hely, konkrétan program sincs rajta amit törölhetnék. Tegnap még 3gb szabad volt, aztán jött az update és maradt 600mb, most meg már annyi se.
2014. dec. 19. 15:22
 2/3 A kérdező kommentje:
ccleanert, meg a gyári helyfelszabaditó dolgokat is kipróbáltam, semmi..
2014. dec. 19. 15:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha abban is van rendszer visszaállítás, akkor azt kapcsold ki. Én mindig azzal kezdem, telepítés után. Legutóbb 2 óra után jutott eszembe, mikor láttam, hogy egyre fogy a hely, pedig semmi komolyat nem tettem fel. Már 1,5 gigát foglalt, 2 óra után.

A másik az elképesztően fontos frissítések. Azok is folyamatosan emésztik a tárhelyet. Én azt is ki szoktam kapcsolni.

2014. dec. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!