Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Azt meglehet csinálni PS3-mal...

Azt meglehet csinálni PS3-mal (Super Slim 12GB) hogy ha nincs hely egy játékra akkor bedugom a pendriveot és arra telepítem a játékot? És ha igen miket kell csinálnom?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!

2014. nov. 17. 18:58
 1/5 TaKy99 ***** válasza:

Nem.

Belső HDD kell bele.

2014. nov. 18. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Elméletileg tud olvasni külsőről de akkor te másra nem fogod használni a pendriveot mert át kell formáznod FAT32-re! Gyakorlatilag soha nem próbáltam!
2014. nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2# ha nem próbáltad ne írd...

Lehet, hogy beolvas külső pendrive-t rakhatsz rá zenét képed videót, de a játékokat nem tudod rá installálni azt kötelezően a belső hdd-re telepíti


Megoldás:

Veszel nagyobb hdd-t és beépítő keretet mivel a sslimbe nincs

2014. nov. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 18. 17:45
 5/5 TaKy99 ***** válasza:

"akkor te másra nem fogod használni a pendriveot mert át kell formáznod FAT32-re! "


Ekkora hülyeséget rég olvastam.


Mind a windows, Linux, Unix, Android, Ios rendszerek ismerik, és még vagy 100 másik egyéb rendszer kezeli.

Mivel a Fat32 egy régi, de általános lemezformátum...

2014. nov. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!