Ez vírus lehet a tabletemen?

Figyelt kérdés

Vangy egy Asus tabletem (androidos), és mikor belépek a böngészőbe kiír valamit, és nem enged böngészni:

Fikyelem! On mobilkeszuleke meg van blokkolva a biztonsagi okok miatt. Az adott szamitogepen (On mobilkeszuleke) vegzett minden cselekmeny rogzitve van. Onnak minden fajlja titkositva van. Az On birsaga osszege 25000 (Ft) magyar forint. A birsagot voucherekkel PaySafeCard fizetheti. IRJA BE A KODOT (HUF 25000 (Ft) PaySafeCard). ES KETTYENES 'OK'

Csupa ékezetlen betű meg minden...



2014. dec. 7. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen az.
2014. dec. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet törölni?
2014. dec. 7. 20:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyári visszaállítással.
2014. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi jó lett, hogyan lehetne mellőzni az ilyeneket?
2014. dec. 7. 20:18
 5/8 anonim ***** válasza:
oda kell figyelni, hogy csak a Playről töltsél le megbízható alkalmazásokat
2014. dec. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
arra odafigyelek, am sejtem honnan kaphattam be, vannak ilyen reklámok hogy, android készüléke elavul frissítse meg ilyenek, lehet onnan kaphattam be, sajnos azt nem tudtam megakadályozni hogy megnyissa vagy sem, mivek minden 2. veboldalon rálápek egy linkre 2 ablakot nyit meg, egyik maga a hírdetés, a másik meg a weboldal amit a link segítségével érhettem el.
2014. dec. 7. 20:30
 7/8 anonim ***** válasza:
telepits virus írtot a tabletedre azt is lehet találni ingyeneseket a play áruházban .
2014. dec. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell vírusírtó, semmi haszna, csak lassabb lesz tőle a mobil, tudatosan kell letölteni az alkalmazásokat és semmi gond.
2014. dec. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!