A tabletem tönkre teszi a pendrive-omat. Miért?

Figyelt kérdés

Múlthéten tönkre vágta a tablet a pendrive-omat, azonban nem sejtettem, azt hittem vírus, így kapott egy vírus irtást a pendrive, mellé egy formázást is. Aztán raktam rá egy videót, amellyel szintén a tablethez csatlakoztattam, de amikor beraktam a gépbe a pendrive-ot megint nem volt rajta semmi, ráadásul ismételt formázást kér. Miért lehet ez? A tableten nem talál a vírusirtó semmilyen fenyegetést...


Előre is köszönöm a válaszokat (amennyiben értelmes válaszokat vagytok hajlandók produkálni!!)!!



2014. okt. 20. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Rossz helyen kotorászol..

Fogadjunk, hogy jó az a pendrive. Féláron megveszem, Neked is nekem is megéri.

Nem a pendrive rossz, hanem a tablet-pendrive kettős.

Futtass le egy pendrive tesztelőt.

2014. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
FATra vagy NTFSre formázod?
2014. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
FAT-ra van formázva, nem rég pedig exFAT-os formázáson esett át. Eddig a pendrive-tablet kapcsolattal nem volt semmi gond.
2014. okt. 22. 15:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy eszköz akkor van "tönkre vágva", ha többé már nem használható..

Fogadjunk, hogy PC-n leformázható, írható-olvasható, akkor pedig nincs "tönkre vágva".

Ha úgy gondolod, hogy nincs igazam, akkor dobd ki a tabletet, mert az a használhatatlan, "kártyapusztító".

Megismétlem ajánlatom: féláron megveszem a kártyát, ez Neked tiszta haszon.

2014. okt. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!