Miért csak 22" és 32"-es méretben vannak fullhd led tévék?

Figyelt kérdés
Mi ennek az oka? Nem hiszem, hogy túl nagy problémát jelentene megcsinálni. Vagy csak egyszerűen nem éri meg, mert nincs rá kereslet?

2014. dec. 4. 22:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint a kettő méret között értem.
2014. dec. 4. 22:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden méretben kaphatóak
2014. dec. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy ha erre célzol, bizonyos méret alatt nincs értelme a full hdnek
2014. dec. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na akkor még egyszer. Azt hiányolom, hogy nincs 22" és 32" között fullhd. Nekem a 22" kicsi, a 32", pedig már akkora, hogy nem fér el.
2014. dec. 5. 14:14
 5/5 anonim ***** válasza:
gondolom azért ilyeneket tart az euronics, mert ezeket keresik a legtöbben. viszont elég csalók. a led tévére csak 1 év garanciát adtak, máshol 2 év van tévére. megetettek azzal, hogy regisztráljam a tévémet a samsung oldalon és mégegy év garanciát kapok. hát nem lett belőle semmi. a samsunk a tévém sorozatszáma alapján megállapította, hogy nem hazai a termék, így nem ad egy év jótállást. én javaslom mindenkinek, hogy aki nagy gépet vesz az euronicsban az vegyen 10 ezerért még 3 év garanciát, ha jót akar magának.
2016. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!