Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 4K videohoz milyen videokártya...

4K videohoz milyen videokártya kell?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy 4K video lejátszásához milyen videokártya szükséges? Laptopot szeretnék venni (ASUS, DELL, LENOVO VAGY TOSHIBA márkában), de nem tudom mi alapján van az, hogy a gép alkalmas-e ultrahd video lejátszáshoz. Ez igen borsosan megnöveli a gép árát?

2014. dec. 1. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne ez legyen az elsődleges, egy laptop esetén a felhasznált anyagok minősége a legfontosabb.
2014. dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és minek játsszon le 4K-s videót ha nincs min megjeleníteni? és ráadásul alig van mit megjeleníteni.
2014. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A célom, hogy le tudjam játszani szaggatás mentesen. Venni szeretnék fényképezőgépet, ami már tudja a 4K-t, úgy érzem már a fullhd kinőtte magát, és olvastam róla, hogy nem mindegy milyen videokártya van a laptopba. Kérdés: milyen videokártya szükséges hozzá, milyen proci és mekkora ram. Nem találtam eddig róla leírást, vagy nem tudom hogy, kell erre rákeresni
2014. dec. 2. 15:35
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem minden mai laptop lejátszaná de nem 4K minőségbe mivel a kijelzője nem az, így nem abban fogja megjeleníteni. Egy HD monitorra is hiába küldesz 4K minőségű videót, az lejátssza de csak HD-ba és ezzel együtt a gépedet sem 4K grafikai igény terheli hanem csak HD
2014. dec. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
# 3 Semmi pluszt nem ad a 4k, csak marketingfogás
2014. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

"# 3 Semmi pluszt nem ad a 4k, csak marketingfogás"


ezzel jó nagy marhaságot mondtál :D

2016. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyértelműen jobb a 4K. És előbb-utóbb ki fogja nyomni a FHD-t.
2016. ápr. 23. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!