Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Processzor vagy videókártya...

Deniel94 kérdése:

Processzor vagy videókártya fontosabb?

Figyelt kérdés
Melyiknek az erőssége fontosabb? Sosem értettem... Nekem van egy 512mb video kartyam és ha veszek mellé egy amd 3.4ghz procit akkor komoly jatekokat is tudok majd futtatni?? Mert ezt mondtak nekem.. Köszönöm a válaszokat!!
2014. nov. 10. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az igazság az, hogy mind a kettő.

A processzor inkább a futási sebességért felel, a grafikus kártya pedig a grafikai teljesítményért.

Ha lassú a procid, és képtelen 100%-on futtatni valamit, akkor azon nem fog segíteni, ha hússzor akkora memóriájú grafikus kártyát veszel.

Ugyanígy ha silány a grafikus kártyád, hiába veszel mellé egy erőművet, nem fogsz csodát látni.

2014. nov. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
512MB-os meróriakártya már nem olyan jó mint régen volt, ha játszani akarsz akkor minimum 1-2 kell, de 4 GB az igazi. Persze azért az sem mindegy, hogy ddr3 vagy ddr5, mert az ddr5 a jobb, és, hogy milyen gpu van benne
2014. nov. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!