Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nincs adás MinDig TV...

Miért nincs adás MinDig TV Extrán?

Figyelt kérdés

MinDig TV Extra Családi csomagunk van, de semelyik csatorna sem jön be. Még az ingyenes M1 HD meg RTL Klub sem. A tévé beépített DVB-T tunerét használjuk. A Kab-helyre van forgatva az antenna.

Az ónos eső miatt lehet probléma?



2014. dec. 2. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem biztos hogy megfelelő az antenna...
2014. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már vagy 3 éve MinDig TV Extra van ezzel az antennával. Csak a set top box lett leváltva, amikor 3 hónapja vettünk új HD tévét amiben már van DVB-T tuner. Tegnap még működöt amúgy.
2014. dec. 2. 18:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ellenrőzid a jelszintent, ha az kevés vagy nincs, akkor ellenőrizd végig a kábelt és a csatlakozásokat.
2014. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kimentem az antennához, megnéztem a kábelt, letakarítottam róla a jeget és most a legtöbb csatorna működik, viszont az M1, M2 meg a Duna tévé elég sűrűn bekockásodik, vagy megakad.
2014. dec. 2. 18:36
 5/6 A kérdező kommentje:

Most már megjavult.

100/100 a jelerősség/minőség :)

2014. dec. 2. 22:11
 6/6 A kérdező kommentje:

Már megint rossz.

Pont a FOX-on néztük a Legends - Beépülve sorozatot és egyszer csak elkezdett akadozni a kép...

2014. dec. 2. 22:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!