Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyek a kedvenc játékaid PSP-re?

Melyek a kedvenc játékaid PSP-re?

Figyelt kérdés
Írjátok le a játék teljes címét és milyen stílusú.(stratégiai,kaland,ügyességi,logikai stb.)
2010. jan. 29. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem most per pill a Tekken 6. Azt hiszem nem kell bemutatni milyen játék! :)


20/l

2010. jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Épp 1 órája vittem végig a GTA Chinatown Wars-t, nagyon nagy játék volt :)

És hát remélem nem kell bemutatni, GTA...

És a GTA többi része (Liberty City, Vice City Storeis) is nagyon jó játék, csak ez úgymond "flashebb" volt, "fun-abb", magyarul le sem tudom írni :)

Ami még tetszett: Loco Roco 1-2, ez ilyen ügyességi vagy logikai akar lenni, nem tudom pontosan, keress videót.

Autós/motoros/mindenes játéknak eddigi kedvencem a Motorstorm Arctic Edge, Rock Band Unplugged az meg tiszta Guitar Hero, Medal of Honor Heroes 1-2 jó kis lövöldözős játék, Crash-es játékok (ügyességi), verekedős játéknak a Naruto-s (Naruto Ultimate Ninja 1-2, Akatsuki Rising, meg most van valamilyen új rész, azt hiszem Naruto Shippuden: Narutimate Accel 3) játékok, Star Wars Battlefront Renegade (még csak ezzel az SW játékkal játszottam, de a többi sem lehet rossz) az pedig jó kis lövöldözős/űrhajós játék.

God of War alap játék, Final Fantasy (Crisis Core, Dissidia) szintúgy, Frogger laza logikai játék, Dragon Ball (nem tudom a nevüket) jó kis verekedős játék,Little Big Planet szintén nagyon nagy, ilyen ügyességi-logikai-mászkálós játék akar lenni. Daxter ügyességi, Metal Slug játékok, Metal Gear Solid játékok, stb.


Aminek nem írtam ki a teljes nevét, arra google-zz rá, vagy psp.ign.com, ott advanced search, kiválasztod, hogy games, psp, és akkor megtalálja hogy milyen ilyen játékok vannak.


Következő hsz-ben meg leírom listaszerűen a játékokat, ami mellé nem írok semmit, az nekem tetszett.

2010. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

God of war


dragon ball


final fantasy crisis core


frogger


rock band unpluged


metal slug anthology


little big planet


nfs shift


metal gear solid portable ops


naruto akatsuki


naruto ultimate ninja 1-2


Daxter


killzone


locoroco 1-2


ghostrider

- nem tetszett

assasin's creed


gran turismo

- nem tetszett

f1 '06 ’09

- nem tetszett

medal of honor heroes


prince of persia revelation


cod road to victory


300

- nem tetszett

burnout dominator


tenchu shadow


harry potter

- nem tetszett

spiderman fof


gi joe

- nem tetszett

indiana staff


flow


death jr


family guy


ape escape on the loose - academy


virtua tennis 3


juiced eliminator


lego star wars


hero of sparta


crazy taxi


brain challenge


tenchu time of assassin


tekken dark resurection, 6

- nem tetszett, még ps1-re sokkal hangulatosabb játék volt.


De ha nézel videókat, és azon nem tetszik a játék, szerintem egy próbát megér.

Nekem is volt már párszor olyan, hogy videón nem tetszett a játék, letöltöttem akkor meg le sem bírtam rakni.

gta chinatown wars

2010. jan. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!