Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen vezeték nélküli fejhall...

Milyen vezeték nélküli fejhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés

10.000 forint alatt legyen, karácsonyra fogom kapni, és ennyi a keret.


Ha lehet, akkor aksis legyen, mert az is egy hét, mire a billentyűzetembe kapok elemet, nem szeretnék erre is mindig várni. :) (Ha van olyan, ami elemes és sokkal jobb, akkor azt is írjátok le légyszi!)


Sokan mondták, hogy inkább vezetékeset vegyek/kérjek, mielőtt itt is ezt mondanátok, leírom, hogy nem lehet, mert van egy törpenyuszim, aki augusztus közepe óta két fülhallgatót, két fejhallgatót és egy hangszórót is elrágott, mert amikor 1-2 percre felügyelet nélkül hagytam, felugrott a fotelembe, onnan pedig az íróasztalomra. Azóta sokkal jobban figyelek, de nem akarom, hogy egy drágább fejhallgatót elrágjon (amiket eddig elrágott, azok közül egyik sem volt 2-3000 forintnál drágább), még véletlenül sem (nagyon sokszor kell rohannom a WC-re, ilyenkor nincs időm arra, hogy bezárjam a nagyságos kisasszonyt, mert különben baleset történhet).



2014. nov. 20. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ekkora összegért nem lehet jó vezetéknélkülit kapni :(

Sokkal jobban járnál egy vezetékessel. Egy vezetéktelenre minimum 2-3x ennyi kéne szánni.

2014. nov. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy egy vezetékes jobb lenne, de nem tudok mindig újat venni, amikor a nyuszim elrágja, és mint írtam, van, hogy 1-2 percre felügyelet nélkül kell hagynom. A szobámból nem teszem ki, úgy nagyon sokat lenne egyedül, a nővérem törpenyula ezért lett depis. Szóval inkább veszek egy kicsit rosszabb vezeték nélküli fejhallgatót (amúgy sem volt még 4-5 ezernél jobb fejhallgatóm, az is régen volt már), mert a kis Bogyó az első. :)
2014. nov. 20. 15:06
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez kicsit drágább, mint 10.000, de össze tudom szedni a különbözetet. Ez mennyire érné meg?


[link]

2014. nov. 20. 15:07
 4/9 Tengor ***** válasza:

Olyan messze van a bolt, hogy egy hét, mire elemet kapsz? Aaaaz igen! Egyébként léteznek elem formájú akkuk, amiket otthon bármikor feltölthetsz.

A beépített akkuval az a gáz, hogy ha tönkremegy, akkor nem fogsz tudni újat kapni hozzá. A cserélhetős viszont általában picit nehezebb.


Ha vezetékest veszel, akkor vehetsz hozzá gégecsövet is, azt csak nem rágja meg az állat. :)

2014. nov. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10-bők kijön 1-2 jó vezetékes hallgató, meg egy stabil szájkosár a nyúlnak.
2014. nov. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mihez akarod használni egyébként?


Na itt is van a megoldás :))

[link]

2014. nov. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Nem, nincs messze a bolt, de pénzem nincs, anyuék meg mindig elfelejtenek venni, akárhányszor mondom nekik. :D


Azért szájkosarat csak nem adok rá! :D Egyébként a szőnyeget is tépi, az ágy alatt egy hatalmas foltban kirágta, nem tudok vele mit csinálni... Mondjuk amíg az ágy alatt teszi ezt, addig nem baj, mert az ágy nem fér el máshol, szóval soha nem fog látszani.


A gégecső viszont jó ötlet, lehet hogy kipróbálom egy tönkrement fejhallgatóval, hogy mit kezd vele. :)


Egyébként nagyon aranyos nyuszi, nagyon szeretem, csak ne lenne ennyire rossz! :D Amúgy tudja, hogy a szőnyeget nem szabad rágni, ha felállok, rögtön abbahagyja és bemegy a ketrecébe (ha éppen nem csinál semmi rosszat, akkor nem érdekli, ha felállok, csak ha épp "tilosban van").

2014. nov. 20. 18:34
 8/9 A kérdező kommentje:

A fejhallgató egyébként főleg zenehallgatáshoz kell, de játszani is szoktam.


Ha beválik a gégecső, akkor vezetékeset kérek, remélem, hogy így már biztonságban lesznek a kábelek is és a nyuszi is.

2014. nov. 20. 18:37
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt tudja esetleg valaki, hogy lehet-e kapni olyan vékony gégecsövet, ami fejhallgatóhoz jó lenne?
2014. nov. 20. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!