MIt kell tudnia egy SMART TV-nek? Milyen márkát/modellt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Most tervezem, hogy veszek egy új TV-t, és egy kis tanácsra lenne szükségem. Annyi sok márka van, hogy nehéz a választás. KB. 150-170 ezer forint értékben szánok rá pénzt, min 100 cm képernyőátmérőjű, full HD Led TV-t szeretnék.


Érdemes 3D TV-t venni? Csak a 3D szemüveggel lehet látni a 3D tartalmakat?


Mit kell tudnia egy ilyen SMART TV-nek? Wifi, Skype?


Esetleg tudna valaki nekem konkrét márkát/modellt ajánlani???


Bocsi a kissé buta kérdésekért, de teljesen amatőr vagyok ebben a témában, és nem szeretném, hogy az eladó akármit rámsózzon... (csak vegyem meg)


Köszi szépen előre is!!!!



2014. nov. 9. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nemrég vettem egy 106 cm-es LG 42LB671V-t, ami egy 3D-s smart TV, nagyon elégedett vagyok vele, szerintem és a futár szerint is, aki kihozta a webshopból az egyik legjobb vétel most ár/érték arányban. Most 143e Ft.
2014. nov. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És ehhez passzív 3d szemüveg kell, 2 db-ot adnak hozzá, de a 200 Ft-os Cinemacity-s is megteszi. Az okos funkciók közül én a youtube lejátszót szeretem a legjobban, nekem az a leghasznosabb. Skype is van benne, de ahhoz venni kellene egy kamerát, ami 25e Ft.
2014. nov. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!